دیدگاه وب

Blue Orange Black
  • Connect To Twiter
  • Connect To Facebook
  • ما را در شبکه های اجتماعی ببینید
تلفن تماس :  8876 1375 021
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

درباره ما

دیدگاه وب طراحی وب سایت تجارت الکترونیک تبلیغات در گوگل

دیدگاه وب در سال 1384 بعنوان بخشی مستقل از گروه طراحان دیدگاه شکل گرفت. هدف دیدگاه وب از ابتدا طراحی و راه اندازی وب سایت های اینترنتی بود که پس از اجرا چندین پروژه ،با توجه به وجود افراد متخصص در زمینه فروش و بازاریابی، طراحی و پیاده سازی سیستم های سفارشی فروش اینترنتی به عنوان اصلی ترین محصول این مجموعه معرفی شده و سپس سرویس های میزبانی وب، ثبت دامنه و اجرای تبلیغات در گوگل بعنوان خدمات دیگر دیدگاه وب معرفی شدند.

این شرکت متشکل از کارشناسان و متخصصان علوم فناوری ارتباطات (IT) ، فروش و بازاریابی (MBA) و گرافیک میباشد که با تلاش شبانه روزی خود قصد ارائه بهترین و موثر ترین راهکارها با مناسب ترین هزینه ممکن را به مشتریان دارند.

ایده پردازی خلاقانه، ارائه راهکارهای موثر و پویا ، انتخاب بهترین دیتا سنترها، پشتیبانی فنی توسط کارشناسان بطور شبانه روزی در طول هفت روز هفته از ویژگی های سرویس های دیدگاه وب میباشد.

همچنین در زمینه تبلیغات گوگل، کارشناسان ما با بررسی رقبای همکار شما و بهینه سازی وب سایت شما امکان نمایش آگهی شما بر روی وب سایت گوگل با کمترین قیمت برای هر کلیک را برای شما فراهم خواهند نمود.

برای تماس با کارشناسان فروش شرکت از شماره تلفن 66490070 و 66417505 استفاده نمایید.