دیدگاه وب

Blue Orange Black
  • Connect To Twiter
  • Connect To Facebook
  • ما را در شبکه های اجتماعی ببینید
تلفن تماس :  8876 1375 021
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.com

چرا از خدمات دیدگاه وب استفاده کنیم ؟

چرا از خدمات دیدگاه وب استفاده کنیم ؟

1 – طراحی وب سایت :

دیدگاه وب مجری طراحی وب سایت های اینترنتی برای اجرای پروژه متقاضیان به شکل زیر عمل مینماید :

1 - بررسی بازار نیاز مشتری، زمانبندی مناسب، قیمت مناسب، ثبت قرارداد همکاری :

دیدگاه وب در ابتدای امر با ارائه یک مشاوره قوی به مشتری و سپس بررسی نیازهای ایشان در بازار هدف اقدام به ارائه یک طرح جامع درباره پروژه مورد نظر مینماید. این طرح شامل امکانات پیشنهادی وب سایت، زمانبندی، کلمات کلیدی مورد نیاز درباره متن های وب سایت، قیمت و شرایط همکاری میباشد.

در خصوص زمان بندی، کارشناسان ما با بررسی و مداقه بر روی طرح، یک زمان منطقی را به مشتری ارائه خواهند نمود. گرچه در نمونه کارهای انجام شده توسط دیدگاه وب، تقریبا در 90% پروژه ها در صورت همکاری مناسب مشتری (ارائه فایل ها و اطلاعات مورد نیاز در اسرع وقت) پروژه حدودا یک هفته زودتر از زمان تعیین شده به ایشان تحویل گردیده است.

قیمت طراحی وب سایت با توجه به درخواست های مشتری از کاربری وب سایت میباشد. اما مدیریت شرکت گروه طراحان دیدگاه در نظر دارد متناسب با بودجه مشتری بهترین کیفیت قابل ارائه برای ایشان در نظر گرفته شود.

همچنین جهت اطمینان خاطر مشتری از شرایط همکاری دو طرف یک قرارداد طراحی وب سایت فیمابین در دو نسخه با مهر و امضای مدیریت شرکت تنظیم خواهد شد.

2 - شرایط تحویل پروژه :

تحویل پروژه ها به مشتری اکثرا طبق روال زیر خواهد بود :

الف ) ارائه قالب گرافیکی اختصاصی وب سایت به مشتری : در ابتدا قالب گرافیکی طراحی شده که طبق المان ها و رنگ های مورد نظر ایشان طراحی شده است به مشتری ارائه میگردد و بعد از تایید طرح و یا اعمال تغییرات مورد نظر قالب گرافیکی، کار بر روی ساخت وب سایت و سایر برنامه نویسی ها آغاز میگردد.

ب ) تحویل صفحات بصورت HTML در فاز دوم صفحات اصلی وب سایت (صفحه اصلی – ارتباط با ما – درباره ما و ...) بصورت طراحی و به مشتری تحویل میگردد تا ایشان بتواند با سرعت بیشتری سایت خود را به مشتریان خود معرفی نماید. در این بخش مشتری میتواند در صورت داشتن نیاز برای تغییرات این موارد را اعلام تا تغییرات اعمال گردد.

ج ) تحویل کامل وب سایت با کنترل پنل مدیریتی : در فاز سوم وب سایت تکمیل شده جهت تست به مشتری ارائه و ایشان میتواند کار با کنترل پنل طراحی شده و کارکرد کلی آن را آزمایش نماید. شایان ذکر است قبل از تحویل این فاز از پروژه بصورت آنلاین به مشتری، کارشناسان دیدگاه وب کارکرد کلی وب سایت را در چند مرتبه آزمایش میکنند تا پروژه بدون اشکال به مشتری تحویل گردد.

مشاهده نمونه کارهای طراحی وب سایت

تماس با ما جهت طراحی وب سایت

ارسال فرم تقاضای طراحی وب سایت .:(به زودی):.

2 – تبلیغات در گوگل

این روزها در دنیای وب اشکال مختلفی از تبلیغات وجود دارد. این تبلیغات شامل آگهی های متنی، مولتی مدیا، بنر و ... میباشد که با توجه به سایت آگهی گذار قیمت های مختلفی دارد.

اما یکی از موثرترین نوع تبلیغات در وب کدام است ؟

گوگل پرطرفدارترین موتور جست جوی جهان این روزها بعنوان یکی از بهترین سایت ها برای تبلیغات شناخته میشود. در گوگل میتوان ظرف تنها یک روز به تعداد مشتریان افزود. تبلیغات کلیکی گوگل که در هنگام سرچ عبارات مختلف نمایش داده میشود میانبری بسیار سریع جهت دسترسی کاربران به وب سایت شما میباشد.

دیدگاه وب با ارائه این سرویس به مشتریان و دریافت حق الزحمه ای معمول، مدیریت تبلیغات شما در گوگل را به عهده خواهد. ارائه گزارش های هفتگی از شرایط کمپین تبلیغات گوگل شما، مدیریت کامل این کمپین و در جریان گذاشتن مشتری از ریز اتفاقات و جابه جایی قیمت ها برای هر کلیلک از خدمات دیدگاه وب در این زمینه میباشد.

با دیدگاه وب میتوانید سلامت آگهی خود، کارکرد مثبت آن و همچنین مدیریت هزینه آن به بهترین شکل را تجربه کنید.

مشاهده لیست قیمت سرویس های تبلیغات گوگل

3 – میزبانی وب (فروش هاست) و ثبت دامنه :

دیدگاه وب با داشتن تیمی متخصص در زمینه پشتیبانی سرویس های میزبانی وب این اطمینان را به شما میدهد که در هر روز و هر زمانی در صورت بروز مشکل در کمترین زمان توسط کارشناسان فنی بتوانید این مشکل را حل نمایید.

پشتیبانی به دو صورت تلفنی و پست الکترونیک صورت میگیرد.

دیدگاه وب با استفاده از بهترین دیتاسنترهای جهان سرویس های پرسرعت با استفاده از نرم های روز دنیای وب را به مشتریان عرضه خواهد کرد. سرویس ها با دو سیستم عامل ویندوز و لینوکس میباشد.

مشاهده لیست قیمت های سرویس های میزبانی وب